צור קשר מצא מטפל דף הבית
עמותת EMDR ישראל
EMDR ISRAEL ASSOCIATION
EMDR Europe
מה זה EMDR? אודות עמותת EMDR ישראל EMDR בעולם פעילות הומניטרית לוח אירועים קישורים
 
 

חידוש הסמכה – Re-accreditation


הקדמה:

התקבלו מאגודת EMDR אירופה הקריטריונים לחידוש ההסמכה במעמד של מטפל מוסמך, מדריך מוסמך ומכשיר מוסמך ב-EMDR. המטלה הזאת מוטלת על העמותות הלאומיות.

אחת המטרות של חידוש ההסמכה היא לוודא את המשך ההתמקצעות ב-EMDR הכולל השתלמויות, המשך הכשרה והתמחויות בתחום, תוך שמירת הקשר עם הקהילה המקצועית. רק כך נוכל להמשיך ליהנות מהמשך המעמד הפרופסיונלי הגבוה של העוסקים ב-EMDR.

1. מטפלים, מדריכים ומכשירים ב-EMDR נדרשים לחדש את הסמכתם כל חמש שנים באמצעות העמותה הלאומית, במקרה שלנו עמותת EMDR ישראל.

2. חידוש ההסמכה יאפשר למטפלים ולמדריכים להמשיך להיות רשומים כמטפלי EMDR מוסמכים, ולהופיע באתר עמותת EMDR ישראל הקשורה לאתר EMDR Europe.

3. חידוש ההסמכה יאפשר למטפלים ומדריכים להמשיך לטפל ב-EMDR תוך שימוש במודל AIP.

4. הפניה לחידוש ההסמכה בקטגוריות השונות צריכה לכלול את התנאים הבאים:

א. הוכחה לכך שהפונ/ה חבר/ה מלא/ה בעמותת EMDR ישראל.

ב. על הפונה להיות בעל/ת מעמד מקצועי מוכר ב-EMDR ואינו/אינה מעורב/ת בשום עברה פלילית או משמעתית הנוגדת את האתיקה המקצועית.

ג. הוכחה לכך שהפונה צבר/ה 50 שעות קרדיט ב-EMDR המבוסס על מודל AIP מאז ההסמכה האחרונה (שעת קרדיט = שעת השתלמות).
מתוך 50 השעות הדרושות יש להשתתף ב-5 השתלמויות של העמותה הישראלית ל-EMDR, לפחות השתתפות בהשתלמות אחת בשנה.
 
ד. עמותת EMDR תכיר בפעילויות שונות כפעילות המוכרת לצבירת שעות קרדיט, כגון: השתלמויות , ימי עיון, כנסים בארץ ובחו"ל, הצגת פעילות מחקרית, שעות הדרכה, שעות הוראה, מחקר וכל פעילות הנחשבת כתורמת לפיתוח EMDR ברמה הארצית או המקומית.

ה. לעמותת EMDR ישראל יש את שיקול הדעת להתחשב בנסיבות מקלות במקרים מיוחדים בהם הפונים לא עמדו בכל הקריטריונים ולשם כך יהיו קריטריונים לאותם מקרים חריגים שיקבעו על ידי ועדת החריגים של העמותה.

ו. אם העוסקים ב-EMDR לא יפנו לחידוש ההסמכה או שהפונים לא יעמדו בדרישות ההסמכה, הם עלולים לאבד את מעמדם המקצועי בתחום ה-EMDR ושמם יוסר מרשימת המטפלים המוסמכים ב-EMDR ומהאתר של עמותת EMDR ישראל.

ז. אם העוסקים ב-EMDR לא יעברו את תהליך חידוש ההסמכה או החידוש לא יאושר, לא תהיה להם הזכות להציג את עצמם כמטפלי EMDR ולא יוכלו להשתמש בתואר זה בספרות המקצועית או בכל דרך תקשורתית אחרת.

ח. חברים ללא הסמכה בתוקף לא יוכלו להשתמש או להציג לוגו של EMDR.

ט. חבר/ה שפג תוקף ההסמכה שלו/שלה לפני זמן רב ידרש/תידרש לפנות לחידוש ההסמכה תוך דרישה להמלצה של מדריך מוסמך מטעם EMDR ישראל.
 
לטופס רה אקרדיטציה, לחץ כאן
 
הכשרה
הסמכה
    הסמכה למטפל
    הסמכה למדריך
    חידוש הסמכה – Re-accreditation
רשימת טפסים
 
 
 
 
אודות EMDR ישראל EMDR בעולם מאמרים קישורים מצא מטפל צור קשר
 
  © EMDR, All rights reserved.         Design: Dinitz Studio   Ccom